KIERUNKOWSKAZY X-LED B-LUX LED (para)

KIERUNKOWSKAZY X-LED B-LUX LED (para)

W MAGAZYNIE

PASUJE DO: Universal - Indicators


Opis
UNIWERSALNE-Z-HOMOLOGACJĄ-ALUMINIUM
Barracuda kierunkowskazy X-LED - 2szt (obudowa z aluminium ) HOMOLOGACJA EUROPEJSKA (E13) X-LED to wysokiej klasy kierunkowskazy LED wykonane z aluminium z ekskluzywnej linii B-LUX. Niespotykany prosty elegancki kompaktowy o prostych liniach kształt zapewnia wyjątkowość produktu. Kierunkowskazy X-LED w swojej aluminiowej obudowie posiadają bardzo mocno świecące diody Led. mocowanie gwint M8 o długości 19mm nakrętka (klucz sześciokąt 12mm) 12V - 1W - trzy mocne diody kierunkowskaz posiada kable o długości około 44cm zakończone konektorem cylindrycznym męskim Aby dostosować kierunkowskazy LED do motocykla z oryginalną instalacją o mocy 10 lub 21W należy użyć odpowiednich oporników (10 lub 21W) lub przekaźnika - dostępne osobno !!! Kupując produkt otrzymasz - 2szt."
Kierunkowskazy Barracuda są uniwersalne i pasują do wszystkich motocykli na rynku. Każdy motocykl ma specyficzny układ dlatego wymaga on adaptacji. - Motocykle z systemem 10 watowym potrzebują 10 WATT rezystora do prawidłowego i regularnego migania kierunkowskazów. - Motocykle z systemem 21 watowym potrzebują 21 WATT rezystora do prawidłowego i regularnego migania kierunkowskazów. - Motocykle z oryginalnym systemem LED nie potrzebują rezystorów. Rezystory są elementem elektronicznym niezbędnym do zamontowania kierunkowskazów LED i dotyczą 99% motocykli na rynku ale są też specjalne motocykle które posiadają odmienne cechy techniczne i będą potrzebowały specyficznych rezystorów elektronicznych należy oceniać to indywidualnie w każdym przypadku (ptrzebują profesjonalnego wsparcia technicznego na temat funkcjonowania). Aby zainstalować KIERUNKOWSKAZY proponujemy kupić: - Podkładki do mocowania kierunkowskazów na motocyklu - REZYSTORY (patrz wyżej) - Kable instalacyjne do podłączenia kierunkowskazów do pierwotnego systemu bez dokonywania zmian i cięć w oryginalnych kabli i złączy. W celu uzyskania dalszych informacji lub wymagań technicznych poprosimy o kontakt z naszym biurem technicznym pod adresem e-mail: tecnico@barracudamoto.it

Koszty wysyłki:

Na terenie POLSKI koszt transportu przy przedpłacie 15 zł, przy paczce pobraniwoej 25 zł - wysyłka GRATIS dla zamówień powyżej 250 zł.

Czas wysyłki: 

 Zielony marker - dostawa od 1 do 10 dni. Po złożeniu zamówienia skontaktujemy się i potwierdzimy dokładny czas dostawy.

 

 Czerwony marker - brak we włoskim magazynie. Chwilowo nie ma możliwości zamówienia produktu.

KIERUNKOWSKAZY IDEA B-LUX (PARA)

Z: 287,00 zł Vat Incl.

KIERUNKOWSKAZY Z-LED B-LUX (PARA)

Z: 349,00 zł Vat Incl.

KIERUNKOWSKAZY FONZIE (PARA)
191,00 zł z VAT
This site uses cookies. By continuing to browse this site you are agreeing to our use of cookies. Find out more here.
x