KIERUNKOWSKAZY Z-LED B-LUX (PARA)

KIERUNKOWSKAZY Z-LED B-LUX (PARA)

W MAGAZYNIE

PASUJE DO: Universal - Indicators


Opis
UNIWERSALNE-HOMOLOGACJA
Kierunkowskazy M-LED B-LUX to uniwersalne homologowane kierunkowskazy wykonane z aluminium które wykorzystują najnowszą generację technologii LED. Są reprezentatami topowej serii BARRACUDA. M-LED'y są częścią ekskluzywnej serii B-LUX. Wyróżniają się niewielkim rozmiarem (tylko 26 mm) i minimalistycznym nowoczesnym designem. Sprzedawane w parach w kolorach: srebrnym czarnym złotym czerwonym i niebieskim.
Kierunkowskazy Barracuda są uniwersalne i pasują do wszystkich motocykli na rynku. Każdy motocykl ma specyficzny układ dlatego wymaga on adaptacji. - Motocykle z systemem 10 watowym potrzebują 10 WATT rezystora do prawidłowego i regularnego migania kierunkowskazów. - Motocykle z systemem 21 watowym potrzebują 21 WATT rezystora do prawidłowego i regularnego migania kierunkowskazów. - Motocykle z oryginalnym systemem LED nie potrzebują rezystorów. Rezystory są elementem elektronicznym niezbędnym do zamontowania kierunkowskazów LED i dotyczą 99% motocykli na rynku ale są też specjalne motocykle które posiadają odmienne cechy techniczne i będą potrzebowały specyficznych rezystorów elektronicznych należy oceniać to indywidualnie w każdym przypadku (ptrzebują profesjonalnego wsparcia technicznego na temat funkcjonowania). Aby zainstalować KIERUNKOWSKAZY proponujemy kupić: - Podkładki do mocowania kierunkowskazów na motocyklu - REZYSTORY (patrz wyżej) - Kable instalacyjne do podłączenia kierunkowskazów do pierwotnego systemu bez dokonywania zmian i cięć w oryginalnych kabli i złączy. W celu uzyskania dalszych informacji lub wymagań technicznych poprosimy o kontakt z naszym biurem technicznym pod adresem e-mail: [email protected]

Koszty wysyłki:

Na terenie POLSKI koszt transportu przy przedpłacie 15 zł, przy paczce pobraniwoej 25 zł - wysyłka GRATIS dla zamówień powyżej 250 zł.

Czas wysyłki: 

 Zielony marker - dostawa od 1 do 10 dni. Po złożeniu zamówienia skontaktujemy się i potwierdzimy dokładny czas dostawy.

 

 Czerwony marker - brak we włoskim magazynie. Chwilowo nie ma możliwości zamówienia produktu.

KIERUNKOWSKAZY IDEA B-LUX (PARA)

Z: 287,00 zł Vat Incl.

KIERUNKOWSKAZY X-LED B-LUX LED (para)

Z: 335,00 zł Vat Incl.

KIERUNKOWSKAZY FONZIE (PARA)
135,00 zł z VAT
This site uses cookies. By continuing to browse this site you are agreeing to our use of cookies. Find out more here.
x