LUSTERKA SKIN-XN Z KIERUNKOWSKAZAMI (PARA)

LUSTERKA SKIN-XN Z KIERUNKOWSKAZAMI (PARA)

W MAGAZYNIE

PASUJE DO: Universal - Mirrors - Handlebar mounting


Opis
BARRACUDA uniwersalne lusterka SKIN-XR z serii B-lux 2szt model SKIN XR - posiada pełną homologację (szkło oraz kierunkowskaz LED) Lusterka SKIN XR posiadają homologacje a stopka montażowa i zawias kulowy wyprodukowane z wysokiej jakości stali. Charakteryzują się delikatnymi smukłymi prostymi zdecydowanymi technicznymi liniami i zostały wykonane z aluminium. Oferowane są w kompletach po 2szt (lewe oraz prawe). Uniwersalne lusterka z mocowaniem przeznaczonym do większości motocykli sportowych. Oferowane w trzech wersjach kolorystycznych: - czarne / czarne - czarne / srebrne - czarne / złote Oferowane są w kompletach po 2szt (lewe oraz prawe) i posiadają mocowanie typowe dla większości street oraz naked. - lusterko prawe posiada prawy gwint o średnicy śruby 10mm. - lusterko lewe posiada prawy gwint o średnicy śruby 10mm. W niektórych modelach motocykli istnieje potrzeba zastosowania redukcji pozwalającej na montaż lusterka z prawym gwintem do mocowania z lewym gwintem.
BARRACUDA uniwersalne lusterka SKIN-XR z serii B-lux 2szt model SKIN XR - posiada pełną homologację (szkło oraz kierunkowskaz LED) Lusterka SKIN XR posiadają homologacje a stopka montażowa i zawias kulowy wyprodukowane z wysokiej jakości stali. Charakteryzują się delikatnymi smukłymi prostymi zdecydowanymi technicznymi liniami i zostały wykonane z aluminium. Oferowane są w kompletach po 2szt (lewe oraz prawe). Uniwersalne lusterka z mocowaniem przeznaczonym do większości motocykli sportowych. Oferowane w trzech wersjach kolorystycznych: - czarne / czarne - czarne / srebrne - czarne złote Oferowane są w kompletach po 2szt (lewe oraz prawe) i posiadają mocowanie typowe dla większości street oraz naked. - lusterko prawe posiada prawy gwint o średnicy śruby 10mm. - lusterko lewe posiada prawy gwint o średnicy śruby 10mm. W niektórych modelach motocykli istnieje potrzeba zastosowania redukcji pozwalającej na montaż lusterka z prawym gwintem do mocowania z lewym gwintem.

Koszty wysyłki:

Na terenie POLSKI koszt transportu przy przedpłacie 15 zł, przy paczce pobraniwoej 25 zł - wysyłka GRATIS dla zamówień powyżej 250 zł.

Czas wysyłki: 

 Zielony marker - dostawa od 1 do 10 dni. Po złożeniu zamówienia skontaktujemy się i potwierdzimy dokładny czas dostawy.

 

 Czerwony marker - brak we włoskim magazynie. Chwilowo nie ma możliwości zamówienia produktu.

LUSTERKA SKIN-S B-LUX

Z: 761,00 zł Vat Incl.

LUSTERKA SKIN-Z B-LUX (PARA)

Z: 761,00 zł Vat Incl.

LUSTERKA SKIN-X B-LUX (PARA)

Z: 761,00 zł Vat Incl.

This site uses cookies. By continuing to browse this site you are agreeing to our use of cookies. Find out more here.
x